قفسه استوک

مهمترین ویژگی که قفسه های دست دوم یا استوک برای شما دارن صرفه جویی در زمان و هزینه است . بخواطر این که قفسه های استوک به صورت دپو در انبار موجود میباشد و نیازی به فرایند تولید قفسه نمیباشد. همچنین به دلیل تنوع در مدل های موجود این قفسه‌ها، بسته به کارایی مدنظر شما تنوع بیشتری جهت انتخاب مدل خود دارید.

قفسه صنعتی استوک

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفسه های صنعتی استوک و دریافت مشاوره برای خرید، با شماره موبایل 09121000010 تماس بگیرید.

قفسه صنعتی نیمه سنگین استوک

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفسه های صنعتی نیمه سنگین استوک و دریافت مشاوره برای خرید، با شماره موبایل 09121000010 تماس بگیرید.

قفسه استوک
قفسه صنعتی سبک استوک

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفسه های صنعتی سبک استوک و دریافت مشاوره برای خرید، با شماره موبایل 09121000010 تماس بگیرید.

قفسه صنعتی سنگین استوک

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفسه های صنعتی سنگین استوک و دریافت مشاوره برای خرید، با شماره موبایل 09121000010 تماس بگیرید.

فرق قفسه استوک با دست دوم

به طور معمول در انبارهای بزرگ مدل های مختلفی از قفسه های صنعتی اجرا شده که پس از تمام کار به دلایل مختلف به عنوان مثال جابه‌جایی و یا اضافه بودن بار پروژه اجناس به انبار شرکت برگشت می خورند که به این اجناس بار برگشتی می‌گویند

به طور ساده فرق قفسه استوک با قفسه دست دوم این است که قفسه های استوک بار برگشتی هستن که مورد استفاده قرار نگرفته است ولی قفسه های دست دوم قفسه هایی هستن که مورد استفاده قرار گرفته شده و بنا به هر دلیلی، قفسه استوک که جز پرطرفدار ترین محصولات هستند که پس بازگشت به قیمت محصول دست دوم و پایین تر به مزایده گذاشته می شوند برای اطلاع از آخرین اطلاعات این مدل قفسه ها می‌توانید با این شماره 09121000010 تماس بگیرید.

فروش قفسه استوک به چه صورتی می باشد؟

قفسه صنعتی استوک بصورت کیلویی به فروش میرسد و شما عزیزان می‌ توانید در صورت داشتن نقشه از انبار و فضایی که می خواهید  قفسه کار کنید (فضای قفسه بندی) انبار و یا سوله خود، آن را برای ما ارسال کنید تا با استفاده از تخمین وزن تقریبی قفسه ها، یک برآورد هزینه از پروژه خود داشته باشید.

شاید بتوان گفت که تنها ویژگی قفسه بندی دست دوم، ارزان بودن آن است چون این قفسات با تقریبا نصف قیمت به فروش می‌رسد و یک صرفه جویی بسیار بزرگ برای انبارداران به حساب می‌آید و هزینه‌های انبارداری را به نصف می‌رساند.

معایبی هم وجود دارد قفسه استوک است. این موضوع هم به این دلیل اتفاق میفتد که استفاده مکرر از قفسات در طول این همه سال، طبیعتا از شادابی و سالم بودن روزهای اول خیلی کم می کند و احتمال خوردگی هم وجود دارد و توجه داشته باشید مقاوت قسه های استوک یا دست دوم با قفسه های نو هیچ فرقی ندارد

چنانچه پس از انجام تحقیق در خصوص جنس و کیفیت قفسه های نو و استوک ، تصمیم به خرید قفسه استوک گرفتید، لازم است موارد زیر را به دقت بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

  • سالم بودن و کیفیت مناسب
  • کسب اطمینان از محکم و مقاوم بودن قفسه در مقابل وزن سنگین کالا
  • بررسی مساحت فضای موجود برای تعیین ابعاد قفسه
  • و…
09121000010
سوالات متداول قفسه استوک

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید